تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ مهر ۹۴.::. ساعت : ۴:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

اشک های اومانیا و عابدزاده در بیمارستان

به گزارش قائم آنلاین،احمدرضا عابدزاده که از درگذشت هادی نوروزی مطلع شده بود، خیلی سریع با حضور در بیمارستان آتیه در پزشکی قانونی حضور یافت. وی در آغوش باقری اشک ریخت.

* پژمان جمشیدی و مهرداد اولادی هم از دیگر افرادی بودند که در بیمارستان حضور یافتند.

* حبیب کاشانی در تماس با محمود خوردبین به وی گفت که مقدمات تهیه آمبولانس برای انتقال پیکر نوروزی به بابل جهت برگزاری مراسم تشییع را انجام داده است.

* برادر هادی نوروزی که از اتفاق رخ داده شوکه بود، در اورژانس آتیه فریاد می زد. گویا او شب گذشته را در خانه هادی مهمان بوده است.

* مایکل اومانیا که صبح امروز در بیمارستان آتیه حضور یافته بود به شدت گریست.

* ورودی اورژانس بیمارستان آتیه به شدت شلوغ است و نیروهای حراست در حال پراکنده کردن افراد هستند.

* برانکو ایوانکوویچ بلافاصله پس از اطلاع از درگذشت کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس طی تماسی با دکتر حقیقت پزشک تیم پرسپولیس درباره علت فوت هادی نوروزی از وی سوال کرد. دکتر حقیقت نیز اطلاعات خود در این رابطه را که از پزشکان بیمارستان آتیه گرفته بود در اختیار سرمربی پرسپولیس گذاشت.

* برانکو همچنین دقایقی با دکتر کاوه ستوده؛ پزشک استقلال که از مدیران بیمارستان آتیه است گفتگو کرد.

* برانکو برای لحظاتی در بیمارستان آتیه و در جمع بازیکنان و مسئولان باشگاه پرسپولیس گریست.

* بازیکنان پرسپولیس با ترک محوطه بیمارستان به باشگاه رفتند. در حال حاضر فضای غیرقابل توصیفی در طبقه اول باشگاه پرسپولیس حاکم است و بازیکنان با بهت به عزاداری و گریه مشغولند.

* پیکر نوروزی به سردخانه پزشک قانونی منتقل شده است. جمع زیادی از بازیکنان و پیشکسوتان فوتبال در بیمارستان آتیه حضور دارند.

* همسر هادی نوروزی و نزدیکانش با مشایعت تنی چند از بزرگترهای پرسپولیس مثل رضا نورمحمدی با خودروی او به بیرون منتقل شدند و بیمارستان را ترک کردند.

* فضای اطراف بیمارستان آتیه شلوغ و ملتهب است و مسئولان از مردم خواسته اند، به دلیل شرایط خاص درمانی از ازدحام و سروصدا خودداری کنند. این در حالی است که از چهر های مهم جامعه فوتبال افراد بسیاری قصد دارند خود را به بیمارستان برسانند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.