تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ مهر ۹۴.::. ساعت : ۵:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

ارائه طرح رفاه اجتماعی به شورای شهر تهران

به گزارش قائم آنلاین،معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری از ارائه قریب‌الوقوع طرح رفاه اجتماعی در صحن شورای شهر تهران خبر داد.

حجت‌الاسلام میثم اَمرودی در مراسم روز جهانی سالمندان با اشاره به فاجعه خونبار منا، اظهار داشت: آل سعود ملعون به تعبیر امام به زودی انتقام این خون‌ها را پس خواهد داد.

وی ادامه داد: شهرداری تهران نگاه ویژه‌ای  به سالمندان دارد که آنها را شهروندان درجه یک شهر تهران می‌داند و از طریق طرح‌های منزلت و مناسب‌سازی محیطی تلاش می‌کند خدمات بهتری به این قشر ارائه دهد.

امرودی در ادامه سخنان خود از ارائه قریب‌الوقوع طرح رفاه اجتماعی برای طرح در صحن شورای شهر تهران خبر داد.

همچنین در این مراسم علیرضا محجوب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی با اشاره به اینکه در آینده با پدیده سالمندی روبه‌رو خواهیم بود، گفت: مجلس و بهزیستی هنوز کار مشخصی در حوزه سالمندی انجام نداده‌اند؛ این در حالی است که روز به روز و ماه به ماه به عده و درصد سالمندان افزوده می‌شود.

وی همچنین گفت: ما هنوز قانون مشخصی در حمایت از حقوق سالمندان نداریم و توانایی آنها مغفول مانده؛ در حالی که سالمندان توانایی دارند به دیگران نیز کمک کنند. همه ما نیز آماده‌ایم و انشاءالله بتوانیم از بار جانکاه سالمندی بکاهیم و در عین حال از اندیشه و توانایی سالمندان استفاده کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.